Breaking News

Аномальний грудень і снігопади у лютому: синоптики розповіли, якою прогнозується прийдешня зима

Придешня зима сезону 2022-2023 в Україні буде малосніжною – сніговий покрив відповідатиме нормі лише в декількох регіонах. Причому грудень буде аномальним, у січні ситуація дещо зміниться, а в лютому почнуться снігопади.

Таким прогнозом поділився експерт Andrej Flis. Згідно з ним, середній сезонний показник за всю зиму передбачає кількість снігопадів нижче норми на більшій частині євразійського континенту.

Зокрема, в Україні очікується дещо менший від норми показник кількості снігу. Лише на південному заході країни він буде ще меншим. А от на півдні Херсонської області, у Криму та Одеській області кількість снігу відповідатиме нормі, що позитивно відобразиться на майбутньому врожаї.

Грудень, згідно з прогнозом буде аномальним. На погоду впливатиме високий тиск, тому значне накопичення снігу малоймовірне. Нормальний рівень снігу в Україні буде в Криму, на Одещині, на півдні Херсонщини та в деяких частинах Харківської, Сумської та Полтавської областей. На Закарпатті рівень опадів буде найнижчим.

У січні у деяких районах Центральної та Західної Європи спостерігатиметься більше снігопадів.  Прогноз UKMO свідчить про те, що опади будуть, але низька температура не дозволятиме йому накопичуватися в низинах.

У лютому ймовірне збільшення снігопадів у деяких частинах Центральної Європи. В більшості інших регіонів очікується менше снігопадів в останній місяць зими. Разом з тим, попри меншу кількість опадів, сніговий шар все одно буде у лютому, як на території європейських країн, так і України.

Нагадаємо: синоптики сайту Wisemeteo повідомили, що сильні зимові морози прийдуть в Україну лише в січні-2023. У грудні ще очікуються плюсові температури в більшості регіонів, найнижча позначка, якої сягнуть стовпчики термометрів цього місяця стане – 5 градусів.

А от уже в січні в Україні вдарять морози до -21 градуса. У лютому найнижча температура в Україні сягне -10 градусів.

About admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.