Breaking News

Бункерний почав усувати конкурентів!? Тільки що був отруєний ймовірний наступник Кремля Патрушев: застосували сильнодіючу отруту

Російські ЗМІ повідомили, що на секретаря Ради безпеки РФ Миколу Патрушева, який є ймовірним наступником російського дukтат0ра Володимира Путіна, було вчинено 3амах. Водночас уся інформація щодо інциденту та його розслідування тримається в режимі суворої таємності.

Про це повідомили у Telegram General SVR. Уточнюється, що чиновник відчув себе погано ввечері після роботи, практично відразу після того, як зайшов додому – його охорона одразу ж викликала медиків.

За даними ЗМІ, лікарі наполягли на терміновій госпіталізації. Патрушеву надали допомогу та після стабілізації його стану відправили додому.

“Результати його аналізів підтвердили, що 0труйною речовиною була синтетична 0трута”, – стверджують журналісти.

Вони припустили, що концентрація0отруйної речовини, що надійшла в організм через шкіру, була недостатньо висока, тому Патрушева врятувала своєчасно надана медична допомога.

За інформацією ЗМІ, крім медиків та кількох співробітників ФСО, із ситуацією ознайомлено троє людей у керівництві ФСБ та призначена ними група з п’яти осіб, яка веде розслідування. Путін дізнався про замах одним із останніх – після стабілізації стану Патрушева.

Автори каналу стверджують, що замах не був інсценуванням. Однак, хто стоїть за замахом, які мотиви і як стала можливою взагалі організація фактично завершеного замаху на представника влади такого високого рівня – ще треба розібратися.

Але щось підказує, це тільки початок великого переділу в елітах”, – передчувають журналісти.

Нагадаємо: раніше The Washington Post написало, що тоді як здоров’я російського дuктат0ра Володимира Путіна все частіше викликає питання, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев активно з’являється на публіці і фактично є одним із головних спікерів спецоперації в Україні. Не виключено, що цей близький союзник Путіна з часів їхньої спільної роботи в КДБ готується стати його наступником.

Видання назвало секретаря Радбезу “кремлівськuм яструб0м”, безкомпромісним втіленням мілітаристськ0ї Р0сії та людиною, яка, можливо, хоче стати президентом.

OBOZREVATEL

About admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.