Breaking News

Що Ваван?! Вирішив з НАТО у войнушку побавитися?! Получай! А Ось і відповідь Ердогана – путіну за обsтріл Одеського порту

Азербайджан оголосив про операцію “Відплата” у Нагірному Карабаху.

“Демілітаризація цих територій є абсолютно необхідною”, – заявили в азербайджанському Міноборони.

Там повідомили про взяття під контроль низки висот та знищення кількох бойових позицій вірменських формувань.

У невизнаній Нагірно-Карабахській республіці, де знаходиться і миротворчий контингент РФ, оголошено часткову мобілізацію.

Шо там «друга армія світу»?

Готова ще поїсти фекалій?

Що там репутація ВВХ?

Готова до нового дна?

Військова напруженість у Карабаху зростає: спостерігається посилення бойових зіткнень. В бій пішли Турецькі Байрактари Ердогана!

Азербайджан йде в наступ у Карабаху: працюють Bayraktar

Ситуація в Карабаху продовжує розпалюватися. За  інформацією “Інтерфакс” , сьогодні, 3 серпня, тривають активні перестрілки одразу на кількох ділянках лінії зіткнення. Повідомляється, що обидві протиборчі сторони зазнають втрат, є поранені та загиблі.

Вірменські ЗМІ повідомляють про атаку з боку ЗС Азербайджану на північно-західній ділянці. По вірменському блокпосту в Лачинському районі було завдано удару за допомогою БПЛА Bayraktar. Відео удару публікує Телеграм-канал  “Україна 365” .

“Ситуація критична. Бої йдуть на висотах, які прикривають Лачинський коридор. Багато поранених. Азербайджанська сторона застосовує мінометні обстріли, використовує безпілотники” , – ЗМІ цитують командира вірменського корпусу Давида Торосяна.

Відомо також, що глава сепаратистів Карабаха видав розпорядження про проведення часткової мобілізації населення.

Сергій Наумович

About admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.