Breaking News

Хочете вишеньку на торті сьогоднішнього дня!? Тільки що стало відомо, що з Криму зі всім багажем втекли «прем’єр» Аксьонов і спікер «держдуми» півострова Костянтинов

Із Криму в ніч виїхав «прем’єр» Сергій Аксьонов і спікер «держдуми» півострова Володимир Костянтинов. Втеча відбулася після того, як обом діячам подзвонив куратор із Москви.

Для успішної «евакуації» окупанти перекривали на ніч кримський міст.

Наразі українським службам відомі не лише деталі втечі, а й конкретне місце перебування цих ставлеників кремля.

Московський куратор повідомив гауляйтерів про ймовірну небезпеку для їхніх життів. Тоді окупаційні лідери почали поспіхом вивозили з Криму своїх жінок і дітей. Вивезли навіть коханок, яких посадили в машини з охороною. Підлеглі «прем’єра» всю ніч знищували документи.

Наразі родини «політиків» перебувають у Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і святкують власне «рятування». Про повернення до півострова наразі не мовиться, – розповіли наші джерела.

За даними розвідки, представники окупаційної влади розпорядилися викладати сфабриковані відео у соцмережі та ЗМІ. Записи будуть буцімто записані у Криму.

Цілком ймовірно, що для розв’язання певних задач гауляйтери можуть повертатися на кілька годин, але, схоже, відтепер житимуть у росії.

About admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.