Breaking News

Вони таки реально хворі…Тільки що спікер держдуми РФ Володін офіційно заявив, що всім викладачам, які проти вйни – звільнитися

Спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін під час парламентських слухань про розвиток вищої освіти в росії заявив, що викладачі вищих навчальних закладів, які виступають проти російського вторгнення в Україну, мають піти з роботи.

“Той, хто починає спотворювати та намагається використати кафедру, ведучи цю (антивоєнну. – Ред.) пропаганду перед студентами, має взяти й піти”, – сказав Володін.

Він порадив звільнитися і ректорам, “якщо такі випадки відбуватимуться”. “Нехай також підуть декани, завідувачі кафедр”, – підсумував спікер Держдуми.

Ці пропозиції володіна пролуналии після виступу керівника фракції “Справедлива росія – За правду” Сергія Миронова. За словами Миронова, на факультеті журналістики МДУ “шельмують викладачів та студентів, які не бояться говорити”, що вони підтримують президента Росії та війну в Україні. Як приклад фейків такі викладачі наводять повідомлення телеканалу “Россия-1”, “Первого канала”, РІА “Новости”.

About admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.