Breaking News

Р0зірвали РФ у небі! Грандіозний прорив ЗСУ у повітрі – двоє проти дюжини: неймовірно. Переможемо!

2 наших літаки проти 12 російських: деталі важкого бою біля Києва, який стався.

Український льотчик-винищувач Володимир з 40 бригади тактичної авіації обіцяє помститися окупантам за загибель побратима та за всі звірства, що вони накоїли в Бучі.

Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ.
Він розповів про важкий повітряний бій, який стався вночі поблизу Києва. Тоді загинув його друг, льотчик 1-го класу Олександр Бринжала, який посмертно отримав звання Героя України.

2 українських льотчики боролися проти 12 російських
Тоді вночі два українських МіГ-29 вилетіли на перехоплення російських винищувачів. Спершу пілоти ЗСУ думали, що поблизу всього лиш 4 російських літаки. Але їх несподівано було більше: з різних напрямків почали атакувати 12 ворожих винищувачів.

“Ми думали, їх усього четверо! Та вони одночасно атакували з кількох напрямків 12-ма літаками! Усе відбувалось миттєво! У ближньому бою наші шанси дещо вирівнюються, хоча кількісна та й технологічна перевага все ж на їхньому боці”, – розповідає льотчик.

Тоді вдалося успішно відбитися від атаки росіян: українські пілоти знищили аж 3 ворожих літаки. Однак окупантам вдалося попасти у винищувач, в якому летів Олександр Бринжала. Побратим бачив, як його підбили, і до останнього вірив, що він встиг катапультуватися.

Володимир наголошує, що для росіян усі льотчики були Привидами! Після регулярних програних боїв окупанти вже не наважуються підлітати в зону дії ППО та входити у ближні повітряні бої. Вони цинічно обстрілюють ракетами “повітря-повітря” з далеких відстаней і одразу тікають.

Росіяни не зважають на правила війни
За словами Володимира, не варто вірити, що на війнах немає правил.

About admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.