Breaking News

Кулеба не змовчав! Відповів лаврову – москва відчуває поразку в Україні. Погрози МЗС рф: остання надія. Перемога за нами!

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що погрози глави МЗС РФ про Третю світову війну свідчать про відчуття Москвою поразки в Україні.

Свою заяву міністр опублікував у Twitter.

Кулеба підкреслив, що Росія втрачає останню надію відлякати світ від підтримки України, тому з’явилися розмови про “реальну” небезпеку Третьої світової.“Це лише означає, що Москва відчуває поразку в Україні. Тому світ має ще більше нас підтримати, аби ми перемогли і захистили європейську та глобальну безпеку”, – зауважив міністр.

Напередодні міністр закордонних справ РФ Сергєй Лавров заявив, що існує “реальна небезпека початку Третьої світової війни”.

Окрім того, Дмитро Кулеба закликав главу ООН чинити тиск на Росію для проведення евакуації з Маріуполя.

Про це він розповів у інтерв’ю агентству Associated Press

У вівторок генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш відвідує Москву, після чого здійснить візит до Києва. Кулеба стурбований тим, що генсек ООН може потрапити до кремлівської “пастки”.

“Багато інших іноземних офіційних осіб опинилися в пастці, відвідавши Москву, з ними гралися тільки для того, щоб показати перевагу російської дипломатії і те, наскільки вони великі і як вони диктують світові поведінку”, – сказав він.

За словами Кулеби, під час візиту Гутерріш “має зосередитись насамперед на одному питанні: евакуації Маріуполя”.

“Це справді те, на що здатна ООН. І якщо він продемонструє політичну волю, характер та принциповість, сподіваюся, це дозволить нам зробити ще один крок уперед”, – сказав він.

Кулеба повторив позицію президента Володимира Зеленського, що ескалація в Маріуполі зруйнує шанси на переговори з Росією.

“Ми надіслали дуже чіткий сигнал: якщо ви хочете убити цих людей або хочете взяти їх у полон і принизити, то так і буде. Це буде червона лінія. Але недостатньо залишити все як є. Дуже важливо евакуювати їх усіх, щоб урятувати їх”, – сказав він.

Нагадаємо, Гутерріш у Москві зустрінеться з президентом РФ Владіміром Путіним та проведе робочу зустріч і обід з міністром закордонних справ Росії Сергєєм Лавровим.

“Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш відвідає Москву в понеділок, де зустрінеться з президентом Росії Владіміром Путіним”, – сказала Ері Канеко, помічник глави ООН.

Джерело:korupciya.com

About admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.